Адреса: 61153, м. Харків, пр. Ювілейний, 52-А

иоздп 95 лет

16-17 ноября 2017 года

состоялась научно-практическая конференция с международным участием

«Актуальные вопросы физиологии, патологии и организации медицинского обеспечения детей школьного возраста и подростков.
Проблемные вопросы коморбидных состояний у детей и подростков»

 МАТЕРИАЛЫ КОНФЕРЕНЦИИ

Видео предоставлено ТРВК "ОКО"

Программа "Доброго вам здоровья". Эфир 23.11.2017. ОТБ. Харьков.

16 листопада на базі Харківського університету ім. В.Н. Каразіна відбулося урочисте святкування 95-річчя ІНСТИТУТУ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ НАМН УКРАЇНИ. На урочистості завітало багато гостей наукової, медичної галузей з усієї України. Колектив Інституту було нагороджено подяками, почесними грамотами, знаками пошани.

Даниленко

Першими привітальне слово взяли представники міської влади. Від Харківської міської ради на ювілеї виступила заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення, Член виконавчого комітету Харківської міської ради Горбунова-Рубан Світлана Олександрівна.

Горбунова-Рубан

Лапина Межибецкая Романишина Верхошанова

Депутат Харківської обласної ради, академік, генеральний директор Харківського міжобласного спеціалізованого медико-генетичного центру - центру рідкісних (орфанних) захворювань Гречаніна Олена Яковлівна вручила особливу нагороду – почесну відзнаку Харківської обласної ради «Слобожанська слава» – доктору медичних наук, професору, директору інституту з 1986 по 2017 роки Коренєву Миколі Михайловичу.

Гречаниа и Коренев

Окрім цього, Олена Яковлівна відзначила й рід інших працівників Інституту.

Гречанина Рак

Привітати та нагородити співробітників Інституту завітали й також представники Національної академії наук Україниначальник лікувально-профілактичного відділу НАМН України, доктор медичних наук, професор Шкробанець Ігор Дмитрович та заступник начальника лікувально-профілактичного відділу НАМН України Петриченко Олександр Олександрович.

Будрейko Черненко Дынник Фомина Хмаренко Левенец Носова Проскурина

Також колектив Інституту з ювілеєм вітали й інші наукові, медичні установи України. Так, із вітальними словами виступила доктор медичних наук, професор, заступник директора ДУ «Інститут громадського здоров'я ім. О.М. Марзєєва НАМН України» з наукової роботи Полька Надія Степанівна.

Полька

Загалом на 95-річчя Інституту завітало понад 250 гостей, які окрім урочистостей взяли участь у роботі науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. проблемні питання коморбідних станів у дітей та підлітків» та завітали на майстер-класи від провідних фахівців ІОЗДП.

Даниленко и Коренев

Начальство Гости

Так, у перший робочий день було проведено майстер-клас «Підходи до психологічного супроводу дітей з хронічною соматичною патологією в умовах стаціонару». Ведуча – кандидат психологічних наук, с.н.с. IститутуОлена Кирилова.

Мастер-класс 1

та майстер-клас «Методика кваліметричної оцінки інформаційного та інноваційного ресурсів науково-дослідної роботи». Ведучий – завідувач відділу науково-медичної інформації та патентно-ліцензійної роботи Iституту, кандидат медичних наук Максим Водолажський.

Мастер-класс 2

Святкові урочистості стали можливими, зокрема, й завдяки підтримки постійних спонсорів та партнерів Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків.

Фарма_1 Фарма_2 Фарма_3

Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript

0572-62-60-12, 0572-62-31-27, 050-323-1006

Информационные партнеры:

Информационный партнер

e-max.it: your social media marketing partner