В Інституті постійно ведеться підготовка кадрів вищої кваліфікації, в тому числі за допомогою аспірантури. Відкрита постійно діюча аспірантура за наступними спеціальностями:
222 – медицина;
228 – педіатрія.
В даний час в Інституті виконується 6 докторських та 9 кандидатських дисертаційних робіт. Тематика яких відповідає науковим напрамкам діяльності Інституту.
Усі аспіранти та клінічний ординатор успішно проходят атестацію, ефективність аспірантури складає 100 %.
В Інституті здійснюється навчання спеціалистів у клінічній ординатурі за фахом: педіатрія, ендокринологія, дитяча гінекологія, дитяча психіатрія.
Нормативна документація:
- Ліцензія МОН на освітню діяльність
- Положення про аспірантуру
- Вимоги до дисертацій
- Правила прийому до аспірантури
- Положення про апеляцію результатів пісумкового контролю знань здобувачів в... рівні
- Положення про гаранта освітьно-наукової програми
- Положення про дуальну форму здобуття вищої освіти на третьому освітньо-нау... рівні
- Положення про індивідуальну освітню траекторію
- Положення про моніторінг якості освіти
- Положення про організацію освітнього процесу здобувачів вищої освіти ступе...ософії
- Положення про педагогічну практику здобувачів ступеня доктора філософії на... рівні
- Положення про порядок зарахування, выдрахування, переривання навчання, над...рантів
- Положення про порядок застосування заходів з врегулювання конфліктів та с...освіти
- Положення про порядок та умови обрання здобувачами третього рівня вибірков...циплін
- Положення про формування, затвердження та оновлення освітньо-наукових програм
- Постанова КМУ № 261 від 23 березня 2016 року (Про затвердження Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук у закладах вищої освіти (наукових установах))
- Постанова КМУ № 44 від 12 січня 2022 року (Про затвердження Порядку присудження ступеня доктора філософії та скасування рішення разової спеціалізованої вченої ради закладу вищої освіти, наукової установи про присудження ступеня доктора філософії)
- Постанова КМУ № 341 від 21 березня 2022 року (Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 12 січня 2022 р. № 44)
- Постанова КМУ№ 502 від 19 травня 2023 р. (Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань підготовки та атестації здобувачів наукових ступенів)
- Договір про співпрацю з ХНУ ім. В.Н. Каразіна
- Договір про співпрацю з ХНМУ
- Обговорення та затвердження результатів атестації аспірантів Інституту (витяг з протоколу № 7 засідання Вченої ради ДУ "ІОЗДП НАМН" від 06.06.2023 р.).
- Інформація стосовно підготовки до акредитації освітньо-наукової програми за спеціальністю 228 – Педіатрія. (витяг з протоколу № 8 засідання Вченої ради ДУ "ІОЗДП НАМН" від 27.06.2023 р.).
Атестація здобувачів вищої освіти на третьому (освітньо-науковому) рівні
Здобувачи:
С 2018 года в Украине действует календарь прививок, утвержденный Министерством здравоохранения Украины (приказ № 947 от 18.05.2018 г.)
Обязательные прививки против:
Список рекомендованных прививок:
*** Науково-практична онлайн конференція з міжнародною участю"АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФІЗІОЛОГІЇ, ПАТОЛОГІЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ МЕДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ ТА ПІДЛІТКІВ"17-18 грудня 2020 року У місті Харкові на базі ДУ "ІОЗДП НАМН" відбулась щорічна науково-практична онлайн конференція з міжнародною участю "Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків". Перегляд конференції - на сайті https://sites.google.com/view/iozdp-conf/. Проблемні питання конференції:
МАТЕРІАЛИ КОНФЕРЕНЦІЇ У ЗБІРНИКУ "ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ", № 1, 2020 р. Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript (0572) 62-31-27 |
*** 14-15 листопада пройшла науково-практична конференція з міжнародною участю Учасники конференції, які представляли провідні медичні наукові інститути України та гості з країн Європейського Союзу, мали змогу відвідати пленарні засідання присвячені актуальним питанням збереження здоров’я дітей, медико-профілактичним заходам формування здоров’ясприятливого середовища українських школярів. На форумі були присутні 221 делегат з 6 областей України (Харківська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізська, Київська, Полтавська) та Бельгії. В їх числі: 4 організатори охорони здоров'я/головні спеціалісти; 96 педіатрів, підліткових та сімейних лікарів; 50 медичних сестер закладів загальної середньої освіти; 71 науковець/викладач. По завершенню роботи науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання фізіології, патології та організації медичного забезпечення дітей шкільного віку та підлітків. Прогнозування формування хронічної соматичної та психічної патології» була прийнята РЕЗОЛЮЦІЯ (завантажити) про пріоритетність у галузі охорони здоров’я дітей шкільного віку подальших досліджень щодо визначення стану здоров’я та факторів його формування в учнівської молоді, розробку шляхів її оздоровлення в умовах навчальних закладів. Матеріали конференції видані у форматі тез та статей в українському міжвідомчому збірнику«ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ» № 2, 2019 (ISSN: 2519-2132 Online, 0369-8041 Print). Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript . (0572) 62-31-27 *** Науково-практична онлайн конференція з міжнародною участю"АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ФІЗІОЛОГІЇ, ПАТОЛОГІЇ ТА ОРГАНІЗАЦІЇ МЕДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІТЕЙ ШКІЛЬНОГО ВІКУ ТА ПІДЛІТКІВ",
|