Колектив центру
Завдяки зусиллям фахівців було створено Центр раннього втручання (Сайт), на основі якого проводяться наукові дослідження та отримують комплексну психолого-медико-педагогічну допомогу сім'ї, які виховують дітей раннього віку з неврологічною, генетичною, психічною патологією. Ми на Facebook
Результати наукових досліджень з цього напряму стали основою створення мережі центрів раннього втручання на базі лікувально-профілактичних установ Харкова, низки нормативних документів, спрямованих на розвиток раннього втручання в Україні.
Спеціалісти групи проводять тренінги з питань раннього втручання у багатьох областях України, розвивають співпрацю із закордонними фахівцями: «Центр раннього втручання», Угорщина, «Інститут охорони материнства та дитинства», Молдова; шпиталь штату Міннесота (США), а також беруть участь у програмі «MellowParenting» (Шотландія).
Уряд України, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), міжнародні та національні громадські організації підписали меморандум щодо запровадження національної платформи раннього втручання.
Меморандум підписали Міністерство охорони здоров'я, Міністерство освіти і науки, Міністерство соціальної політики, а також Національна Асамблея людей з інвалідністю України, Благодійний фонд «Інститут раннього втручання», Всеукраїнський Фонд «Захист прав дітей», Фонд «Soft Tulip» (Нідерланди) Європейська асоціація втручання «EURLYAID» та ЮНІСЕФ.
Методичні рекомендації
"Алгоритм дій команди раннього втручання в сімейно-центрованій моделі"