Адреса: 61153, м. Харків, пр. Ювілейний, 52-А

Консультативна поліклініка

namn

There are no translations available.

***

Костюрина

 

Завідуюча консультативної поліклініки


Костюріна Наталія Олександрівна - лікар-педіатр вищої категорії, кандидат медичних наук
Прийом: Пн-Пт - 8:30-15:30.
Кабінет № 15


Телефон реєстратури

(0572) 62-20-01


СильницкаяКардіоревматолог

 

Сильницька Людмила Єгоровна - лікар вищої категорії
 
Прийом: Пн-Пт - 8:30-15:00.
Кабінет № 19


КурбацкаяЕндокринолог

 

Курбацька Тамара Павлівна - лікар вищої категорії
 
Прийом: Пн-Пт - 8:30-15:00
Кабінет № 39


КалмыковаЕндокринолог

 

Калмикова Наталія Вікторівна - лікар вищої категорії
 
Прийом: Пн-Пт - 8:30-15:00
Кабінет № 41


ИсаеваПсихіатр

 

Ісаєва Олена Петрівна - лікар вищої категорії
 
Прийом: Пн-Пт - 8:30-15:00.
Кабінет № 35
Прийом лікаря-психіатра проводиться в присутності й за згодою двох батьків або іншого законного представника (або письмової згоди одного з них)


БеспаловаНевролог

 

Беспалова Яна Володимирівна - лікар вищої категорії
 
Прийом: Пн-Пт - 8:30-15:00.
Кабінет № 30


Гастроентеролог

 

Поліщук Жанетта Володимирівна - лікар-гастроэнтеролог та ендоскопіст вищої категорії
 
Прийом: Пн-Пт - 8:30-15:00
Кабінет № 40


ЯкименкоГінеколог

 

Якименко Світлана Володимирівна - лікар вищої категорії
 
Прием: Пн-Пт - 8:30-14:00
Сдача аналізів до 12:00

Кабінет № 50


Офтальмолог

 

Захарчук Ірина Миколаївна - лікар вищої категорії
 
Прийом: Пн, Вт, Чт - 8:30-15:00.
Кабінет № 33


Офтальмолог

 

Сазанчук И.Ф. - лікар вищої категорії, канд. мед. наук
 
Прийом: Пн-Пт - 8:30-12:00.
Кабінет № 31


Отоларинголог

 

Трубнікова Лариса Миколаївна - лікар вищої категорії
 
Прийом: Пн-Пт - 8:30-14:00.
Кабінет № 36


Стоматолог

 

Мишко Оксана Євгеніївна - диитячий лікар-стоматолог, лікар першої категорії.

Прийом: Пн-Пт - 9:00-15:30.
Кабінет № 42


СпивакПедіатр

 

Співак Тетяна Василівна - лікар вищої категорії
 
Прийом: Пн-Пт - 8:30-15:00
Кабінет № 45


Консультанти-психіатри

 

Міхановська Наталія Геннадіївна - дитячий психіатр вищої категорії, доктор мед. наук
 
Прийом: Пн - 10:00-12:00.


 

Матковська Тетяна Миколаївна - дитячий психіатр вищої категорії, канд. мед. наук
 
Прийом: Ср - 12:30-14:30.


 

Мітельов Дмитро Анатолійович - дитячий психіатр вищої категорії, лікар-невролог, канд. мед. наук,
 
Прийом: Чт - 12:30-14:30.


 

Михайлова Емілія Аурелівна - дитячий психіатр вищої категорії, доктор мед. наук, завідувач відділення психіатрії
 
Прийом: Пт - 12:30-14:30.


Консультанти-кардіоревматологи

 

Лебець Ірина Степанівна - дитячий кардіоревматолог вищої категорії, доктор мед. наук, професор
 
Прийом: Пн - 12:30-14:30.


 

Шевченко Наталія Станіславівна - дитячий кардіоревматолог вищої категорії, доктор мед. наук, професор,
 
Прийом: Вт - 10:00-12:00.
Відділення кардіоревматології.


 

Толмачова Світлана Рафаїловна - дитячий кардіолог вищої категорії, канд. мед. наук
 
Прийом: Ср - 12:30-14:30.


 

Савво Інна Дмитріївна - дитячий кардіолог вищої категорії, канд. мед. наук

Прийом: Чт - 12:30-14:30.


 

Богмат Людмила Феодосіївна - дитячий кардіоревматолог вищої категорії, доктор мед. наук, професор, завідувач відділення кардіоревматології
 
Прийом: Пт - 12:30-14:30.


 

Ахназарянц Ельмира Левонівна - дитячий кардіолог вищої категорії, канд. мед. наук
 
Прийом: Пн, Вт, Чт - 9:00-11:00.Кабінет № 18.


Консультанти-педіатри

 

Рак Лариса Іванівна - лікар-педіатр вищої категорії, доктор мед. наук, завідувач відділення педіатрії та реабілітації
 
Прийом: Ср - 10:00-12:00.


Консультанти-гастроентерологи

 

Пархоменко Людмила Костянтинівна - лікар-педіатр, гастроентеролог вищої категорії, доктор мед. наук, професор
 
Прийом: Вт - 10:00-12:00.


 

Камарчук Людмила Вікторівна - лікар-педіатр, гастроентеролог вищої категорії, канд. мед. наук
 
Прийом: Ср - 12:30-14:30.


Консультанти-ендокринологи

 

Турчина Світлана Ігорівна - дитячий ендокринолог вищої категории, доктор мед. наук, завідувач відділення ендокринології
 
Прийом: Вт - 10:00-12:00.
Відділення ендокринології, кабінет завідуючого.


 

Косовцова Ганна Василівна - дитячий ендокринолог вищої категории, канд. мед. наук
 
Прийом: Вт - 10:00-12:00.
Відділення ендокринології.


 

Костенко Тетяна Павлівна - дитячий ендокринолог вищої категории, канд. мед. наук
 
Прийом: Ср - 10:00-12:00.
Відділення ендокринології.


 

Нікітіна Лариса Дмитрівна - дитячий ендокринолог вищої категории, канд. мед. наук


Прийом: Чт - 11:00-14:00.
Відділення ендокринології.


 

Філіппова Неонила Василівна - дитячий ендокринолог вищої категории, канд. мед. наук
 
Прийом: Чт - 10:00-12:00.
Відділення ендокринології.


 

Чумак Світлана Олександрівна - дитячий ендокринолог вищої категории, канд. мед. наук
 
Прийом: Пт - 10:00-14:00.
Кабінет № 16.


 

Шушляпіна Олена Володимирівна - дитячий ендокринолог першої категории, канд. мед. наук
 
Прийом: Пт - 10:00-12:00.
Кабінет № 18.


Консультанти-гінекологи

 

Диннік Вікторія Олександрівна - дитячий гінеколог вищої категорії, доктор мед. наук
 
Прийом: Ср - 12:30-14:30.


 

Верхошанова Оксана Георгіївна - дитячий гінеколог вищої категорії, канд. мед. наук, завідувач відділення дитячої гінекології
 
Прийом: Вт - 8:00-12:00.
Пт - 8:00-12:00.

Кабінет № 53.


Консультанти-імунологи


 

Шляхова Наталія Василівна - канд. мед. наук
 
Прийом: Вт - 9:00-11:00.
Лабораторія імунології, кабінет завідуючого.


Консультант-генетик

 

Дємєнкова Інна Геннадіївна - канд. мед. наук
 
Прийом: Ср - 10:00-12:00.
Кабінет № 18.

e-max.it: your social media marketing partner