Адреса: 61153, м. Харків, пр. Ювілейний, 52-А
There are no translations available.

«ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ І ШЛЯХИ ЇЇ ПІДВИЩЕННЯ В ПІДЛІТКОВОМУ ВІЦІ»,

Рак Л.І., Кашіна-Ярмак В.Л., Єщенко А.В.

У посібнику систематизовано та узагальнено сучасні дані щодо значення рухової активності в розвитку та життєдіяльності дітей підліткового віку, а також її ролі у профілактиці хронічних неінфекційних хвороб. Наведено класифікації фізичної активності, варіанти фізичних вправ відповідно до них. Надано останні рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо регламентації фізичної активності дітей.

Посібник призначений для лікарів загальної практики – сімейної медицини, педіатрів, дитячих кардіологів, ендокринологів і лікарів інших спеціальностей, а також середніх медичних працівників.

АНОТАЦІЯ

e-max.it: your social media marketing partner
There are no translations available.

«ФУНКЦІОНАЛЬНА ДІАГНОСТИКА У ДІТЕЙ ПІДЛІТКОВОГО ВІКУ»,

Рак Л.І., Єщенко А.В., Кашіна-Ярмак В.Л., Мужановський В.Ю.

В посібнику наведена техніка виконання та нормативи оцінювання функціональних проб серцево-судинної, дихальної та нервової систем, вищої нервової діяльності, органів чуття та стану мʼязів у підлітків; різноманітні розрахункові показники тестів з дозованим фізичним навантаженням та інша цікава інформація.

Представлений посібник стане кращим помічником як у щоденній роботі лікарів первинної ланки, спеціалістів з функціональної діагностики, реабілітологів чи спортивних лікарів, так і у дослідницькій діяльності медиків-науковців.

cover posib fdp

 

e-max.it: your social media marketing partner
There are no translations available.

Е. Михайлова. Тривога і фобії у дітей та підлітків. Що робити, якщо...?

Стикаючись із непередбаченими обставинами, діти лякаються і не знають, як реагувати. В умовах війни та пов'язаних з нею наслідків, діти зазнають серйозних випробувань і важливо донести до них, як треба діяти в такій ситуації.

Прочитавши цю книгу, діти зможуть навчитися приймати правильні рішення, зрозуміти, як можна впоратися зі своїми страхами, тривогою, емоційними порушеннями та як швидко реагувати на складні ситуації «ситуація – рішення».

anxiety mikhailova cover

 

e-max.it: your social media marketing partner

plash kit

Артериальная гипертензия

Международный эндокринологический журнал

Новости медицины и фармации

Здоровье ребенка